Działka budowlana Potok
Potok, podkarpackie
- 120 000 zł
- 1 719 m²
- 69,81 zł/m²
Marcin Koszler
Skontaktuj się
Działka budowlana Potok
Potok, podkarpackie
zaktualizowane:
9 maja 2026
Działka budowlana Potok
Zaktualizowane: 9 maja 2026
120 000 zł 1 719 m² 69,81 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 120 000 zł (69,81 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 719 m²
- kształt: prostokąt; długość: 41m; szerokość: 44m; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: woda w drodze, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: MUVON Nieruchomości, zaktualizowane: 09.05.2026
- numer ogłoszenia: 1624/13397/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Potok, Jedlicze, krośnieński, podkarpackie
- Otoczenie: las, jezioro, rzeka
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, pub, basen, centrum handlowe, kościół, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
PARAMETRY DZIAŁEK- Działka nr 757/1 1719 m² (ok. 17,2 ar) - DOSTĘPNA
- Działka nr 757/2 1735 m² (ok. 17,4 ar) - DOSTĘPNA
- Działka nr 757/4 1689 m² (ok. 16,9 ar) - REZERWACJA
LOKALIZACJA SPOKÓJ + INFRASTRUKTURA
Potok to miejscowość, która idealnie łączy ciszę, przestrzeń i naturę z bardzo dobrą dostępnością komunikacyjną:
- ok. 7 km do centrum Krosno pełna infrastruktura miejska (szkoły, sklepy, szpital, rynek),
- ok. (...)